Leírás
808 nm-es 800 W-os dióda lézerrúd
Jellemzők:
16 bar 50 W / bar, összesen 800 W
808 nm egyetlen hullámhossz vagy 755 nm 808 nm 1064 nm keverék, az Ön választása szerint
Makró csatorna QCW
Lézer chip a Jenoptik Németországból
AuSn keményforrasz összeszerelési technológiaLövések száma: nincs korlátozás
Speciális kialakítás a szőrtelenítő fogantyúhoz, mint például a Lefis.
![]() | ![]() |
Rajz
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Adatlap
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 50W/bar |
| Barok száma | 16 |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~45A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~28V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Népszerű tags: 808nm 800w dióda lézerrúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott












