100W 976nm stabilizált hullámhosszú lézerdióda
A 100 W-os, 976 nm-es stabilizált hullámhosszú lézerdiódák előnyösek a hagyományos szilárdtest- és gázlézerekhez képest, mivel sokkal kompaktabbak és hatékonyabbak, valamint nagyon nagy teljesítményű fényt bocsátanak ki. Ezenkívül masszívabbak és megbízhatóbbak, így ideálisak a zord környezetben való használatra. Ezenkívül szűk spektrális sávszélességük precíz pontosságot tesz lehetővé olyan alkalmazásokban, mint a spektroszkópia és az orvosi diagnosztika
Jellemzők:
Kiváló optikai stabilitás és alacsony energiafogyasztás
A térfogatrács segítségével a kibocsátó hullámhossz 976 nm-en stabilizálódik, és érzéketlen az üzemi hőmérsékletre és áramerősségre.

Specifikáció:
Cikkszám: FC976WS100
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 100W |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 105 um |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 0.7A |
| Üzemi feszültség Vop | 19V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
Csomag:
![product-1-1 H5KPZ{`D{EWEG[]TSQZL0TP](/Content/uploads/202098745/202012301141076fa248611c8a44cea9c291241b5f03c1.png)
Népszerű tags: 100w 976nm stabilizált hullámhosszú lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










