976 nm-es 140 W-os hullámhosszú stabilizált dióda lézer
A hullámhossz-rögzítés hatása olyan tényezőkkel függ össze, mint a nagy-teljesítményű félvezető lézer üzemi árama, a hűtési hőmérséklet, az üzemi áram munkaciklusa és a „mosoly” jelenség. Ha a lézeres hullámhossz és a térfogatú Bragg-rács (VBG) Bragg-hullámhossza közötti különbség kisebb, mint 3,0 nm, jobb hullámhossz-rögzítő hatás érhető el. A hullámhossz-rögzítés megvalósítása specifikus technológiáktól és módszerektől függ, mint például egy külső üreges lézerszerkezet használata a lézer kimeneti hullámhosszának beállítására és szabályozására visszacsatoló elemeken, például VBG-n keresztül, hogy biztosítsa a stabilitást.
Gyors részletek:
Vezetés{0}}Hűtve
CW munkamód
Hullámhossz zárva +/-1nm tűréshatárral
Dióda lézer chip Németországból és submount Japánból
200um/0.22NA/2m/szabad hasított végszál
Alkalmazás végszivattyúzáshoz, védelmi területen, tudományban és kutatásban

Adatlap:
Cikkszám: FC976WS140
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±1nm |
| Kimeneti teljesítmény | 140W |
| Spektrális szélesség FWHM | 1 nm |
| Lejtési hatékonyság | 11W/A |
| Hullámhossz-eltolás árammal | 0,03 nm/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 13~14A |
| Küszöbáram Ith | 0.9A |
| Üzemi feszültség Vop | 22~24V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet (nem{0}}kondenzációs) | 25-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet (nem{0}}kondenzáló) | -20-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | -0,02nm/fok |
| Mások | |
| ESD | 500V |
| Relatív páratartalom | 15-75% |
| Hullámhossz-tartomány (visszacsatolási szigetelés) | 1040-1200 nm |
Rajz:

Népszerű tags: 976 nm 140 W hullámhosszú stabilizált dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










