750 W-os 940 nm-es szálcsatolt dióda lézer

Termékleírás
A szálkapcsolt dióda lézer lenyűgöző, akár 750 W-os kimeneti teljesítményt képes leadni egy 200 um-os szálon keresztül. Ez a lézermodul a legmodernebb, nagy teljesítményű szabadalmaztatott chipet használ, amelyet aprólékosan optimalizáltak, hogy kivételes megbízhatóságot biztosítson, különösen magas csúcsteljesítmény mellett.
A többmódusú szálas csatolású lézerdióda modult a nagy fényerő, a kompakt méret és az egyszerűsített hőkezelés figyelemre méltó kombinációja különbözteti meg egymástól. Ezek a tulajdonságok rendkívül keresett megoldássá teszik, amely páratlan kényelmet és hatékonyságot kínál.
Áttekintés
Főbb jellemzők
Legnagyobb teljesítmény 940 nm-en: 750 Watt CW kimenet
Nagy megbízhatóságú, több-egy emitteres kialakítás
200 μm mag átmérőjű Fiber Pigtail
Hátsó reflexiós szigetelés 1040 nm - 1200 nm
Alkalmazás
Szivattyúzási forrás
Tudományos kutatás
Ipar

Specifikáció:
Cikkszám: FC940DL750
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 750W |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 200 um |
| Szálhossz/szálas köpeny átmérője | 1m |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 30A |
| Üzemi feszültség | 65V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70 fok |
Dimenzió:

Népszerű tags: 750w 940nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










