25 W-os 940 nm-es szálcsatolt lézerdióda

Termékleírás
A 25 W-os, 940 nm-es, szálcsatolt lézerdióda a szálcsatolásos csomagok hosszú történetét használja fel, és egy nagymértékben-megbízható kialakítást foglal magában egy méretezhető kereskedelmi termékben. Ez a sorozat egyedülálló megoldás a szálas-csatolt pumpás-lézerpiac számára, és hatékony műszaki jellemzőket kínál költséghatékony-csomagban.
A 940 nm-es hullámhosszú szálas lézerek alkalmazási területei elsősorban a lézerradar, az orvosi alkalmazások, a biztonság és a felügyelet, a pilóta nélküli vezetés és automatizálás, valamint a lézeres feldolgozás.
A 940 nm-es szálas lézerek alkalmazása a lézeres feldolgozás területén nagy teljesítménye és kiváló sugárminősége miatt alkalmas precíziós vágási, hegesztési és jelölési folyamatokra, ami javítja a feldolgozás hatékonyságát és pontosságát.

Rajz

Adatlap
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 25W |
| Spektrális szélesség FWHM | 7 nm vagy annál kisebb |
| Lejtési hatékonyság | 2.7W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | >30 mm |
| Fiber mag/burkolat/puffer átmérő | 105um/125um/250um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | CO/ST/SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | Kisebb vagy egyenlő, mint 11,5 A |
| Küszöbáram Ith | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,9 A |
| Üzemi feszültség Vop | 5,4 V vagy annál kisebb |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 47%-nál nagyobb vagy egyenlő |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hőmérséklet-együttható | ~0,3nm/fok |
Rendelési eljárás:
1. További részletekért forduljon hozzánk e-mailben
2. PI-t küldünk Önnek fizetésre, a fizetési határidő T/T vagy Western Union
3. Miután a fizetés megtörtént, megszervezzük a gyártást
4. A szállítási idő 1-4 hét a különböző rendelési mennyiségtől és kéréstől függően.
5. Szállítás után elküldjük Önnek a DHL UPS FedEx TNT nyomkövetési sz.
Népszerű tags: 25w 940nm szálcsatolt lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










