Leírás
Fiber csatolt dióda lézer 940nm

Termékleírás
Ezt a dióda lézermodult szálas lézeres szivattyúzási alkalmazásokhoz, valamint orvosi vagy anyagfeldolgozó alkalmazásokhoz fejlesztették ki. Akár 4 W-os lézerteljesítményt kínál egy 105 µm-es szálról egy 0,22-es numerikus apertúrára, opcionális hullámhossz-stabilizálással 940 nm-től.
Az ellenőrzések és{0}}elégetések minden szempontból olyan eredményt adnak, amely garantálja minden termék megbízhatóságát, stabilitását és hosszú élettartamát.
Alkalmazás:

Specifikáció:
| Jellemzők: | |
| Kimeneti teljesítmény | 4W |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Spektrális szélesség | 3 nm |
| Küszöbáram | 0.35A |
| Üzemi áram | 4.4A |
| Üzemi feszültség | 1.7V |
| Egyezmény hatékonysága | 53% |
| >90% teljesítmény | 0,15NA |
| Hullámhossz-eltolás vs. hőmérséklet | 0,32 nm/fok |
| Slop Hatékonyság | 1.0W/A |
| Tárolási hőmérséklet |
-30–70 fokos, nem kondenzálódó |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Fiber hajlítási sugár | 37,5 mm |
| Mag átmérője | 105μm |
| Numerikus rekesz | 0.22 |
| Fiber csatlakozó | CSUPASZ |
Tervezési rajz:

Népszerű tags: szálcsatolt dióda lézer 940nm beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










