
70 W, 940 nm SMA905 PD funkcióval, több módú, szálas csatolású lézerdióda infravörös megvilágításhoz
Jellemzők:
- 70 W kimeneti teljesítmény és 940 nm központi hullámhossz
- Kicsi és könnyen kezelhető, és ideális a berendezésbe való beágyazáshoz.
- Nagy fényerejű, 105 μm szálas kimenet 65W
- Opcionális beépített{0}}termisztor
- Kompakt szerkezet, jó hőelvezetési teljesítmény
Alkalmazás:
- Anyagfeldolgozás
- Lézeres szivattyúzás
- RGB megvilágítás
- Orvosi kezelés
Bemutatjuk a 940 nm-es, 70 W-os SMA905-öt PD funkciós szálas lézerdiódával, amelyet infravörös megvilágításra terveztek. 70 W-os kimeneti teljesítményével és 940 nm-es központi hullámhosszával nagy fényerőt biztosít a 105 μm-es, 65 W-os szálas kimeneten keresztül. Kis mérete és könnyű kezelhetősége tökéletessé teszi a berendezések beágyazásához. Opcionálisan beépített termisztorral felszerelt{10}}kompakt szerkezete hatékony hőelvezetést biztosít. Ideális alkalmazásokhoz, beleértve az anyagfeldolgozást, a lézerszivattyúzást, az RGB-világítást és az orvosi kezelést, ez a dióda sokoldalúságot és megbízhatóságot ígér infravörös megvilágítási igényeinek kielégítésére.

Adatlap
Cikkszám: FC940DL70
A cikk neve: 70 W SMA905 PD Fuction Fiber lézerdiódával
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 70W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Rost | |
| Fiber Core | 105um±1,5 |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1 |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 0.6A |
| Üzemi feszültség Vop | 12V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,35 nm/fok |
Rajz:

60 W 70 W SMA905 PD Fuction Multi módú szálas lézerdiódával Megjegyzés:
1. A lézerdiódának jó hűtéssel kell működnie
2. Kerülje a szem vagy a bőr közvetlen vagy szórt sugárzás hatását
3. ESD óvintézkedéseket kell tenni
4. Működési hőmérséklet: 15 ~ 35 fok
5. Hullámhossz hőm. Együttható: 0,3nm/fok
Népszerű tags: 940nm 70W SMA905 PD Function Fiber Laser Dióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










