808 nm-es dióda szálas lézeres szivattyúzáshoz
Főbb jellemzők:
Magas telítésű kimeneti teljesítmény 150W
Szabványos központi hullámhossz 808 nm
speciális szálcsatolási technikák, nagy kapcsolási hatékonyság
nagy hatékonyság, stabilitás és kiváló sugárminőség
Kompakt szerkezet, jó hőelvezetési teljesítmény
Alkalmazás:
Szivattyúforrások szálas és szilárdtestlézerekhez,
Nyomtatási technológia,
Orvosi kezelés,
Félvezetők anyagfeldolgozáshoz

Műszaki adatlap
Cikkszám: FC808DL150
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 150W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4,5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 15W/A |
| Rost | |
| Fiber Core | 200 um |
| Szálhossz | 1.5m |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 11A |
| Küszöbáram Ith | 1.0A |
| Üzemi feszültség Vop | 33.5V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20~70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,3 nm/℃ |
Csomag rajz
![CGT9X{1MQDL0FT]%`%]BIZ6](/Content/uploads/202098745/202002191443572123853.png)
ESD-VÉDELEM – Az elektrosztatikus kisülés a termék váratlan meghibásodásának elsődleges oka. Tegyen rendkívüli elővigyázatosságot az ESD megelőzése érdekében. A termék kezelésekor használjon csuklópántokat, földelt munkafelületeket és szigorú antisztatikus technikákat.
Népszerű tags: 808 nm-es dióda szálas lézeres pumpáló beszállítókhoz, kínai gyártókhoz, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










