Leírás
Fiber csatolt lézerdióda 808
Termékleírás
A Fiber Coupled Laser Diode 808 olyan technológiai termék, amely lézerdiódákat kapcsol össze optikai szálakkal, és lézerdiódák lézerenergiájának optikai szálakhoz való kapcsolására használják átvitel céljából. Ez a technológia ötvözi a lézerdiódák miniatürizálását és nagy hatékonyságát az optikai szálak rugalmasságával és nagy távolságú átviteli képességeivel
Gyors részletek:
Mag átmérője: 105um; Numerikus rekesz: 0,22NA; Fiber csatlakozó: FC/SMA905/ST
lézerchip a Jenoptik Németországból; szubsztrátum/héj a Tecnisco Japántól; szál a Nufern Németországból

Alkalmazás:

| Specifikáció: | |
| Kimeneti teljesítmény | 5W |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Spektrális szélesség | 5 nm |
| Küszöbáram | 0.5A |
| Üzemi áram | 3A |
| Üzemi feszültség | 6V |
| Egyezmény hatékonysága | 45% |
| Hullámhossz-eltolás vs. hőmérséklet | 0,3nm/fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok (nem kondenzálódó) |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Fiber hajlítási sugár | >60 mm |
| Mag átmérője | 105 um |
| Numerikus rekesz | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | FC/SMA905/ST |
Népszerű tags: szál csatolású lézerdióda 808 beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










