20 W 638 nm 808 nm 980 nm szálas dióda lézer
Áttekintés
Jellemzők:
Hármas hullámhossz: 638 nm 808 nm 976 nm
Beépített{0}}TEC hűtő, PD, termisztor, piros célzósugár, opcionális
Szabványos SMA csatlakozó
Alkalmazások:
Jellemző alkalmazás: Orvosi
Bőrkozmetikai kezelések: Az ilyen hullámhosszú lézerek számos bőrproblémát hatékonyan tudnak kezelni, beleértve a pigmentációt, érrendszeri betegségeket, pattanásokat stb.. A nm-es lézerek alkalmasak a pigmentált bőrelváltozások kezelésére, és specifikus pigmentekre hatva precíz kozmetikai hatást érnek el. a bőrfelszínen lévő szőrtüszőkre és erekre ható.

Adatlap:
Cikkszám: FC689DL20A
| 638 nm-es sugár | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz λ | 638 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 0.2W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Küszöbáram Ith | 0.2A |
| Üzemi áram Iop | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 2.2V |
| Lejtési hatékonyság | 0.7W/A |
| 808 nm-es sugár | |
| Középső hullámhossz λ | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Küszöbáram Ith | 1.4A |
| Üzemi áram Iop | 7A |
| Üzemi feszültség Vop | 3.6V |
| Lejtési hatékonyság | 1.8W/A |
| 980 nm-es sugár | |
| Középső hullámhossz λ | 980 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Küszöbáram Ith | 0.6A |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Üzemi feszültség Vop | 2.1V |
| Lejtési hatékonyság | 0.9W/A |
| Célzó sugár | |
| Középső hullámhossz λ | 650 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 2mW |
| Üzemi áram Iop | 100mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2.2V |
| PD | <2000uA |
| Termisztor (kΩ/ (25 fok)) | 10±5%/3450 |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 400 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1M |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | -0,3nm/fok |
Rajz

Népszerű tags: 20w 638nm 808nm 980nm szálas dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










