2W-os 808nm-es szálcsatolt dióda lézermodul
Áttekintés
Jellemzők:
Kompakt kialakítás
Multimódusú szál 105um, NA 0,22
Hermetikusan zárt, elektromosan szigetelt tok
A rendkívül hővezető-alap és a kis-átmérőjű szál ideálissá teszi ezt a terméket olyan alkalmazásokhoz, amelyek nagyobb megbízhatóságot és nagyobb fényerőt igényelnek.
Alkalmazások:
Orvosi lézeres kezelés, szivattyúzás, egyéb
A 808 nm-es szivattyúforrás előnyei elsősorban a magas konverziós hatékonyságot, az alacsony költségeket és az erős integrációt jelentik. A 808 nm-es félvezető lézerek szivattyúforrásként történő egyik legfontosabb alkalmazása a szilárdtestlézerek szivattyúforrása. Mára alapvetően felváltotta a hagyományos lámpaszivattyús forrásokat. A változás fő oka a hagyományos lámpaszivattyúkkal nem elérhető magas konverziós hatásfok. A 808 nm-es félvezető lézer rendkívül vékony aktív területe miatt a kvantumeffektusok jellemzőivel rendelkezik, ami nagymértékben csökkenti az eszköz küszöbáramát és javítja a lézer kimeneti teljesítményét és kvantumhatékonyságát, ezáltal magas konverziós hatásfok érhető el

Adatlap
Cikkszám: FC808DL2
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 2W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 2.2A |
| Küszöbáram Ith | 0.2A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3nm/fok |
Rajz

Népszerű tags: 2w 808nm szálcsatolt dióda lézermodul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










