150 W-os 808 nm-es szálcsatolt lézerdióda
A 150 W-os, 808 nm-es szálcsatolt lézerdióda akár 150 W-os kimenetet biztosít egy 200 μm-es szálon keresztül. Ezt a dióda lézert úgy tervezték, hogy nagyon nagy kimeneti teljesítményt biztosítson a szálas lézerpiac számára, és közvetlenül a rendszergyártók számára kompaktabb szivattyúkonfigurációval.
Különböző szálakhoz tervezett egyedi verziók és rendszerek állnak rendelkezésre.
Alkalmazás: Orvosi Nyomda Ipari Szivattyúzás

Rajz:

Adatlap:
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808±5nm |
| Kimeneti teljesítmény | 150W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4,5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 12.5W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;60mm |
| Szálhossz | 1.5m |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 11~12A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 34.5V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20-55℃ |
Miért válassz minket
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
A 2011-ben alapított BrandNew, a lézerdiódagyártó cég nagy teljesítményű dióda lézereket és rendszereket gyárt a kimeneti teljesítmények és hullámhosszok széles skálájával, beleértve a szálcsatolt, stack bar lézereket és a plug and play lézereket.
Lépjen kapcsolatba velünk
Népszerű tags: 150w 808nm szálcsatolt lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










