800mW 1064nm szabad tér lézerdióda
Gyors részletek:
Opcionális beépített termisztor
Kompakt szerkezet, jó hőelvezetési teljesítmény
Kis méret és könnyű súly
±0,5 nm hullámhossz tolerancia
Alkalmazás:
Anyagfeldolgozás
Orvosi kezelés
Lézergravírozás
Lézeres vágás

Adatlap:
Cikkszám: FS1064DL800
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz λ | 1064 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 800mW |
| Spektrális szélesség FWHM | 0,1 nm |
| Lejtési hatékonyság | 0.6W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 1.5A |
| Küszöbáram Ith | 0.2A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| PD | & lt;2000uA |
| Termisztor | 10 5%/3450 |
| TEC üzemi áram/feszültség | 2.5A/6.3V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20-50℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,01 nm/℃ |
Rajz

Népszerű tags: 800mw 1064nm szabad tér lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










