1064 nm-es szálcsatoló lézerdiódák
Az 1064 nm-es szálcsatoló lézerdiódákat a lézerdióda chip aszimmetrikus sugárzásának kis magátmérőjű kimeneti szálává alakításával érik el speciális mikrooptika segítségével. Az ellenőrzési eljárások minden szempontból olyan eredményre vezetnek, amely garantálja minden termék megbízhatóságát és stabilitását
Különböző szálakhoz tervezett egyedi verziók és rendszerek állnak rendelkezésre.


Előnyök
A szálból kilépő fény kör alakú és egyenletes intenzitású.
Lehetővé teszi a lézerdiódák és a hűtőborda távoli elhelyezését a lézerfény használatának helyétől.
A hibás szálas{0}}csatolt dióda lézerek könnyen kicserélhetők anélkül, hogy megváltoztatnák a fényt használó eszköz beállítását.
A szálas{0}}csatolt eszközök könnyen kombinálhatók más száloptikai-komponensekkel.
| Lézersugár | |
| Középső hullámhossz λ | 1064nm ±5nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Üzemi áram Iop | 8.5A |
| Küszöbáram Ith | 0.7A |
| Üzemi feszültség Vop | 3V |
| Rost | |
| Puffer átmérő | 320 um |
| Fiber burkolat átmérője | 220um |
| Fiber mag átmérője | 200um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | FC/SMA905/ST |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 15-55 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | -0,3nm/fok |
| Ólom forrasztási hőmérséklete, max. 10 mp | 250 fok |
Népszerű tags: 1064nm-es szálcsatoló lézerdiódák beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










