3 W-os 1550 nm-es szereletlen dióda lézerrúd
Gyors részletek:
Más kimeneti teljesítmények és hullámhosszak is elérhetők
magas hőmérséklet-állósági jellemzők
COS-csomagolás elérhető
Egyedülálló technológia a legnagyobb megbízhatóság és élettartam érdekében
A tompított fényszóró divergenciája és kis fénykibocsátó rekesznyílás
Alkalmazás: Orvosi Nyomda Ipari Szivattyúzás

Adatlap
Cikkszám: LC1550SE3
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1550 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 3W |
| Gyors tengely divergencia | 32Deg |
| Lassú tengely divergencia | 12Deg |
| Munkamód | CW |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 4A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.6V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70℃ |
Népszerű tags: 3w 1550nm szereletlen dióda lézerrúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










