Félvezető és szálas lézer 915 nm, akár 300 W teljesítménnyel
A termék előnyei:
200W, 300W stabil kimeneti teljesítmény
915 nm, 940 nm, 975 nm hullámhossz választható
0,22NA/105um szálas mag
1064 lézervédő
nagy fényerő és kiváló sugárminőség
Szállézeres szivattyúzáshoz, közvetlen anyagfeldolgozáshoz (például festék eltávolításához, rozsda eltávolításához, bevonat eltávolításához) használják

Csomag átmérője:

Főbb paraméterek:
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 915 nm vagy 976 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 300W |
| Munkamód | CW |
| Spektrális szélesség FWHM | & lt;5nm |
| Lejtési hatékonyság | & gt;13W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;60mm |
| Szálhossz/szálas köpeny átmérője | 1,5 m/0,9 mm |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 20~22A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 31.5V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet (nem kondenzációs) | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet (nem kondenzációs) | -30-70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,3 nm/℃ |
Item FC915LD300 termékünk lenyűgöző 300 W-os kimeneti teljesítményt biztosít egy 200 um/0,22 NA szálról. Sőt, az átvitt teljesítmény 95%-a NA0.18 tartományban, így a lézer teljesítménye koncentráltabb és nagyobb a fényerő. Spektrális szélessége FWHM szélessége< 4,5="" nm,="" amely="" lehetővé="" teszi="" az="" ügyfelek="" számára,="" hogy="" nagyobb="" stabilitást="" élvezzenek="" a="" különböző="" hullámhosszú="" lézeralkalmazások="" kiválasztásakor.="" a="" modul="" 1064="" nm-es="" lézervédelemmel="" rendelkezik.="" kérjük,="" ellenőrizze="" az="" alábbi="">


Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
A 2011-ben alapított BrandNew, a lézerdiódagyártó cég nagy teljesítményű dióda lézereket és rendszereket gyárt a kimeneti teljesítmények és hullámhosszok széles skálájával, beleértve a szálcsatolt, stack bar lézereket és a plug and play lézereket.
Együttműködik a Félvezető Intézet Kínai Tudományos Akadémiával és a Zhejiang Egyetemmel, ma több mint 60 technikus és 2 tudós, 20 technikus rendelkezik PHD fokozattal. Gyártási terület 10000 Class Lab Clean Room 2000 négyzetméterrel. Az éves forgalom meghaladja a 10 millió dollárt.
A vadonatúj erősségek a tehetséges alkalmazottak, a minőségi tervezés, a folyamatirányítás, a termékfejlesztés és a mennyiségi gyártás.
Alapvető kompetencia
◆ Dióda csomagolás ◆ Nyalábformálás
◆ Megbízhatósági tesztelés ◆ Hatékony hűtés
Rendelési eljárás:
További részletekért lépjen kapcsolatba velünk e-mailben.
PI-t küldünk Önnek fizetésre, a fizetési határidő T/T.
A fizetés megtörténte után megszervezzük a gyártást.
A szállítási idő 1-4 hét a különböző rendelési mennyiségtől és kéréstől függően.
Szállítás után elküldjük Önnek a DHL UPS FedEx TNT nyomkövetési számot.
A minőségi garancia 12 hónap.
Ha további információra van szüksége, forduljon értékesítési csapatunkhoz.
David Wong, dw@brandnew-china.com
Katherine Wen, kw@brandnew-china.com
Yoyo Jin, info@brandnew-china.com
Népszerű tags: fiber csatolású lézer 915nm beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










