Leírás
![]() 10 W-os 975 nm-es impulzusos lézerdióda szálas csatolás A termékeket úgy érik el, hogy a lézerdióda chip aszimmetrikus sugárzását speciális mikrooptika segítségével kis magátmérőjű kimeneti szálká alakítják. Az ellenőrzési eljárások minden szempontból olyan eredményre vezetnek, amely garantálja minden termék megbízhatóságát és stabilitását Különböző szálakhoz tervezett egyedi verziók és rendszerek állnak rendelkezésre. |
![]() | |
| Specificatio | |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Középső hullámhossz | 975 nm |
| Spektrális szélesség | 3,5 nm |
| Küszöbáram | 0.55A |
| Üzemi áram | 11.0A |
| Üzemi feszültség | 1.75V |
| Egyezmény hatékonysága | 48% |
| & gt;90% teljesítmény | 0,15NA |
| Hullámhossz-eltolás vs. hőmérséklet | 0,3 nm/℃ |
| Slop Hatékonyság | 0.9W/A |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70°C (nem kondenzálódó) |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55°C |
| Fiber hajlítási sugár | 37,5 mm |
| Mag átmérője | 105μm |
| Numerikus rekesz | 0.22 |


Népszerű tags: 10w 975nm impulzusos lézerdióda szálcsatolt beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott












