Egy emitteres dióda lézerchipek

Termékleírás
A legújabb 905 nm-es chip átlagos teljesítménynövekedése körülbelül 20%-os az előző verzióhoz képest, és a linearitás is javult. A lassú tengely divergencia szöge az előző 16,8-ról 10 fokra van állítva.
A 75 W-os 905 nm-es lézerchip alacsony feszültséggel, nagy hatékonysággal, hosszú élettartammal, nagy megbízhatósággal és magas költséggel rendelkezik. Széles körű elismerést kap a felhasználóktól, és szállítmányai folyamatosan növekszenek.
A 905 nm-es hullámhosszt számos területen széles körben alkalmazzák, beleértve a rövid-távolság-meghatározást, az akadályérzékelést, az akadályérzékelést az autonóm vezetésben, az ipari automatizálást, a beltéri navigációt, a robotikát stb.
Specifikáció:
| Művelet | |
| Középső hullámhossz | 905 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 75w |
| Üzemmód | QCW |
| Mértani | |
| Emitter szélessége | 135 um |
| Az üreg hossza | 1000 um |
| Chip magassága | 125 um |
| Emitter Pitch | 400 um |
| Elektrooptikai adatok | |
| Küszöbáram | 0.68A |
| Üzemi áram | 20A |
| Üzemi feszültség | 6.3v |
| Lejtési hatékonyság | 3.2W/A |
| Teljes konverziós hatékonyság | 40% |
| Lassú tengely divergencia | 9 |
| Gyors tengely divergencia | 27 |
| Spektrális szélesség | 4 nm |
| Polarizáció | TE |
Népszerű tags: egy emitteres dióda lézerchipek beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










