Leírás
20 W-os 940 nm-es szálcsatolt dióda lézer
Termékleírás
Ezeket a hűtetlen többmódusú lézerdiódákat úgy tervezték, hogy biztosítsák a szivattyúzáshoz szükséges nagy teljesítményt és megbízhatóságot. A szálnak a lézerchiphez való kapcsolásának folyamatai és technikái nagy kimeneti teljesítményt tesznek lehetővé, amelyek mind időben, mind hőmérsékleten nagyon stabilak.
Jellemzők:
Nagy kimeneti teljesítmény
Magas konverziós hatékonyság
Kis méret
Könnyű súly
Erős anti{0}}interferencia képesség
Erős hullámhossz-rugalmasság
Hosszú élet
Alkalmazások:
◆ Orvosi
◆ Nyomtatás
◆ Szivattyúforrás
◆ Anyagfeldolgozás


Adatlap:
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 20W |
| Spektrális szélesség | 3,5 nm |
| Slop Hatékonyság | 2.5W/A |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 0.5A |
| Üzemi áram | 12.0A |
| Üzemi feszültség | 5.6V |
| Egyezmény hatékonysága | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet (nem{0}}kondenzációs) | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet (nem{0}}kondenzáló) | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3nm/fok |
![product-1-1 U8@]]JZ$F_Z(CFOKUKOF}29](/Content/upload/201998745/201904261640053081581.png)

Népszerű tags: 20w 940nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










