Leírás
Kiváló minőségű 80 W 940 nm 80 Watt dióda lézer CS vezetési hűtésű BNI
Kiváló minőségű 80 W-os, 940 nm-es, 80 wattos dióda lézeres CS vezetőhűtéses BNI lézeres szivattyúzáshoz, anyagfeldolgozáshoz, ipari, orvosi, nyomtatási, megjelenítési, vetítési, védelmi, katonai és tudományos kutatáshoz.



Cikkszám: CC940SB80
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Hullámhossz tolerancia | +-5nm |
| Munkamód | CW |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 80W |
| Barok száma | 1 |
| Emitter mérete | 13 mm |
| Kibocsátó száma | 16 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | & lt;36 fok |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | & lt;16 fok |
| Polarizációs mód | TM |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 73A |
| Küszöbáram Ith | 6A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.6V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 68% |
| Lejtési hatékonyság | & gt;1,0 W/A |
| Termikus | |
Üzemi hőmérséklet | 15~30℃ |
Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3 nm/℃ |











