905 nm-es 50 W-os dióda lézeres csupasz chipek

Áttekintés
Kimeneti teljesítmény akár 150W
Szereletlen Bare Bar, TO-9-re is felszerelhető
A 905 nm-es hullámhossz alkalmazása elsősorban a rövid-távolság, akadályérzékelés, akadályérzékelés autonóm vezetésben, ipari automatizálás, beltéri navigáció, robotika stb. területére összpontosul. Ezzel a hullámhosszal a LiDAR nagy-pontos távolságmérést és környezetérzékelést tud biztosítani, és jól teljesít ezekben az alkalmazásokban. Ezenkívül a 905 nm-es hullámhosszú LiDAR-t gyakran használják a járműre szerelt LiDAR-ban, különösen az intelligens vezetési járműre szerelt LiDAR, a 3D intelligens érzékelés, a lézeres távolságmérés és a gépi látás területén.
Specifikációs lap:
Cikkszám: LC905SE50Q
| Optikai | Typ |
| Központi hullámhossz | 905 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 50W |
| Munkamód | QCW |
| Spektrum szélesség | 4 nm |
| Emitter szélessége | 70μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 27Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 10 Deg |
| Polarizációs mód | TE |
| Lejtési hatékonyság | 3W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 10.5A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 6.3V |
| Konverziós hatékonyság | 40% |
| Impulzus szélesség | 100ns |
| Üzemi ciklus | 0.01% |
| Ismétlési gyakoriság | 1000 Hz |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,31 nm/fok |
GYIK:
Milyen fizetési feltételek vannak?
T/T vagy Western Union, az Ön választása szerint.
Garanciát vállal a termékekre?
Igen, minden terméket teszteltek a kiszállítás előtt.
Egész életen át tartó technikai támogatás{0}} év garancia.
Népszerű tags: 905nm 50w-os dióda lézeres csupasz chipek beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










