878 nm-es 15 W-os lézerdióda rúdchip

Termékleírás
Fő alkalmazása az orvosi, lézeres világítás, szabad tér optikai kommunikáció.
A chipünk átalakítási hatékonysága elérheti a 60%-ot, élettartama pedig több mint 10000 óra.
Ezenkívül a chip új epitaxiális szerkezeti kialakítást és anyagepitaxiát is alkalmaz,
fejlett, nem{0}}szivattyús ablakok tervezése és előkészítése,
valamint nedves és száraz maratással kombinálva az önbeállított{0}}feldolgozási technológiával a szalagszélesség konzisztenciájának szabályozására,
különösen a gyártási hozam növelése, valamint a lézerchip költségének csökkentése érdekében.
Specifikáció:
Cikkszám: LC878SE15
| Optikai | Typ |
| Központi hullámhossz | 878 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 15W |
| Munkamód | CW |
| Kibocsátó szélessége | 190μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Üreg hossza | 4000μm |
| Vastagság | 95-115μm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 24Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 9Deg |
| Spektrális sávszélesség (FWHM) | 5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.2W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 15A |
| Küszöbáram Ith | 1.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| Konverziós hatékonyság | 60% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,35 nm/fok |
Teljesítménygörbe és méretrajz
![product-1-1 MB8[N%0LDVQNNDS)1BTG]00](/Content/uploads/202098745/20200922140427a4d65332427043ebba684d31d5df11f3.png)
Népszerű tags: 878nm 15w lézerdióda rúd chipek beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










