Dióda lézertömb sáv
A 808 nm-es dióda lézertömb rúd egy meghatározott típusú lézerdiódára utal, amely körülbelül 808 nanométer (nm) hullámhosszú fényt bocsát ki. Ez az elektromágneses spektrum közeli -infravörös tartományába esik,. 808nm Vertical Stack array diódalézer, amely a lézerkimenet hullámhosszát képviseli. 808nm Vertical Stack tömb diódalézer, amely ezen a hullámhosszon bocsát ki, számos alkalmazási területet tartalmaz, beleértve az orvosi eljárásokat, az anyagfeldolgozást, a távközlést és a tudományos kutatást. Az orvostudományban a 808 nm-es Vertical Stack tömb dióda lézert gyakran használják a bőrgyógyászatban szőrtelenítésre és bőrkezelésekre, mivel képesek felszívni a melanint a szőrtüszőkben és a bőrszövetekben. Ezen túlmenően ezeket a 808 nm-es Vertical Stack tömb dióda lézereket lézerszivattyús rendszerekben használják, és specifikus hullámhosszuk jól illeszkedik bizonyos típusú szilárdtestlézerekhez
Ezek a modulok aktívan vízhűtésesek, így alacsony hőellenállást és nagy kimeneti teljesítményt tesznek lehetővé az élettartam feláldozása nélkül.
>Dióda lézer bár Németországból
>A minőségi garancia 20 hónap
>Lövések száma: Nincs korlátozás

Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 600W |
| Barok száma | 10 |
| Fast Axis Divergnece |
38 fok |
| Lassú tengelyeltérés | 12 fok |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | ~50A |
| Küszöbáram | ~10A |
| Üzemi feszültség | ~18V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet (nincs páralecsapódás) | 20-30 fok (nincs páralecsapódás) |
| Tárolási hőmérséklet (nincs páralecsapódás) | 0-55 fok (nincs páralecsapódás) |
| Mások | |
| Hűtőfolyadék | Szűrt Víz |
| Áramlási sebesség/sáv | 3,5L-4,5L/perc |
| Max bemeneti nyomás | 400 kPa |
| Vízhőmérséklet (nincs páralecsapódás) | 15-25 fok (nincs páralecsapódás) |
| Szűrt vízrészecskék | <20um |
Csomag rajz

Népszerű tags: dióda lézertömb rúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










