Leírás
18W 940nm dióda lézer chipek
Termékleírás
Jellemzők:
Long lifetime >10000 óra
CW munkamód
Kiváló lézer fényforrás
COS-csomagolás elérhető
Magas hőmérséklettel szembeni ellenállás jellemzői
A tompított fényszóró divergenciája és kis fénykibocsátó rekesznyílás
Alkalmazás:
• Lézeres szivattyúzás
• Orvosi
• Anyagfeldolgozás
• Megvilágítás

Specifikáció:
Cikkszám: LC940SE18
| Optikai | Typ |
| Központi hullámhossz | 940 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 18W |
| Munkamód | CW |
| Kibocsátó szélessége | 190μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Üreg hossza | 4000μm |
| Spektrális sávszélesség (FWHM) | 5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.1W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 18A |
| Küszöbáram Ith | 1.4A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.75V |
| Konverziós hatékonyság | 60% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.35nm/fok |
Teljesítménygörbe és méretrajz
![product-1-1 MB8[N%0LDVQNNDS)1BTG]00](/Content/uploads/202098745/20200922140427a4d65332427043ebba684d31d5df11f3.png)
Népszerű tags: 18w 940nm dióda lézer chipek beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










