Leírás
22W 976nm COS lézerdióda
Funkció:
Chipek a Submounton
Nagy kimeneti teljesítmény 22W
AuSn kötés RoHS megfelelőség
Nagy megbízhatóság és stabilitás
Magas hőmérsékleti ellenállás
Raktáron, költséghatékony
Hatékony csomagolási hőelvezetési technológia
Alkalmazás:Védelem és biztonság, Autonóm Lidar, Katonai/Légiközlekedési, Szabadtéri optikai kommunikáció
Adatlap
Cikkszám: COS976DL22
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 22W |
| FWHM | 26Deg |
| Kibocsátó szélessége | 190 um |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 22A |
| Küszöbáram Ith | 1.4A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.6V |
| Lejtési hatékonyság | 0.95W/A |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.3nm/fok |
Rajz:
Népszerű tags: 22w 976nm cos lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










