1W 1940nm COS lézerdióda
1 W-os 1940 nm-es COS dióda lézerchipet szállítunk. A chip cos csomagolási módot alkalmaz, ami kompaktabbá és kényelmesebbé teszi. Ezen kívül chipjeink nagyon hatékonyak és hosszú élettartam jellemzi. Sok éve szakosodtunk a dióda lézerre, lefedve a legtöbb európai és amerikai piacot, és azt várjuk, hogy hosszú távú partnere leszünk Kínában.

Funkció:
Költséghatékony
Ipari szabványos AlN alegységek
Az AuSn forrasztás biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot
Standard alacsony költségű csomag
Alkalmazás:
Műanyag hegesztés
OEM orvosi
DPSS szivattyúforrás
LiDAR
Katonai / Repülési
Adatlap
Cikkszám: COS1940DL1
Elem neve: 1W 1940nm COS lézerdióda
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1940 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 0.8~1W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Gyors tengely divergencia | 50 fok |
| Lassú tengely divergencia | 35Deg |
| Emitter mérete | 100 um |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 2.3A |
| Küszöbáram Ith | 0.4A |
| Üzemi feszültség Vop | 2.0V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70℃ |
Rajz:

Népszerű tags: 1w 1940nm cos lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










