Leírás
13 W-os, 975 nm-es szimpla emitteres lézerdióda az alegységen
Funkció:
94 um emitter méret, 13 W kimeneti teljesítmény, 975 nnm hullámhossz
13 W-os multimódusú chip a Submounton
COS-csomagolás elérhető
Chip szélesség 400um, hossz 4200um, vastagság 150um
Alkalmazás:
Szivattyúzás
Szálas csatolású lézerdióda

Adatlap
Cikkszám: COS975DL13
Elem neve: 13w 975nm COS lézerdióda
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 964-970 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 13W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Lejtési hatékonyság | 0.95W/A |
| Gyors tengely divergencia | 55°C |
| Lassú tengely divergencia | 9°C |
| Emitter mérete | 94um |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 0.55A |
| Üzemi áram | 13A |
| Üzemi feszültség | 1.55V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.3nm/fok |
Chip az alegység összeállítási rajzán:
Népszerű tags: 13w 975nm egy emitteres lézerdióda a beszállítók, gyártók Kínában, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










