Leírás
12 W-os, 940 nm-es COS lézerdióda chip a Submounton
12 W-os, 940 nm-es COS lézerdióda chip a submounton, 12 W kimeneti teljesítmény, nagy hatékonyság, hosszú élettartam, széles körben használják az ipari szivattyúkban, a kutatás-fejlesztésben, a lézeres megvilágításban, az orvosi és egyéb területeken.
Funkció:
Egyéb hullámhosszak 808 nm, 915 nm, 975 nm opcionális;
Élettartam > 20000h;
Alacsony sötétáram, alacsony kapacitás;
Nagy megbízhatóság, hosszú élettartam.
Alkalmazás:
Ipar;
Szivattyúforrás;
Megvilágítás;
Orvosi kezelés.
Adatlap
Cikkszám: COS940DL12
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 940 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 12W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Kibocsátó szélessége | 95 um |
| Gyors tengely divergencia | 36Deg |
| Lassú tengely divergencia | 10 Deg |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 0.7A |
| Üzemi áram | 13A |
| Üzemi feszültség | 1.8V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.3nm/fok |
Rajz:
Népszerű tags: 12w 940nm cos lézerdióda chip a beszállítóknál, gyártóknál Kínában, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










