Leírás
10 W-os, 980 nm-es COS-dióda lézerchip az alegységen anyagfeldolgozási megvilágításhoz passzívan hűtve kollimáció nélkül
Jellemzők:
- 980 nm központi hullámhossz, 10 W kimeneti teljesítmény, 1,8 V Vop üzemi feszültség
- Gyors tengelyes kollimáció
- Magas megbízhatóság és stabilitás
- Magas konverziós hatékonyság 50%
- Magas hőmérséklet-állósági jellemzők
Alkalmazások:
- Közvetlen anyagfeldolgozás
- Szilárdtest{0}}szivattyúzási forrás
- Szélérzékelő lidar
- Lézeres megvilágítás
- Szabad tér optikai kommunikáció

Adatlap
Elem neve: Passzívan hűtött világító COS dióda lézerchip
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 978±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Emitter szélessége | 100 um |
| Spektrumszélesség FWHM | 4 nm |
| Elektromos | |
| Küszöb aktuális Lth | 1A |
| Üzemi áram Lop | 12A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 55% |
| Alope Hatékonyság | 1.0W/A |
| Polarizáció | TE |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,35 nm/fok |
Rajz:

A passzív hűtésű SMD lézerdióda AuSn kötéssel és P Down csomaggal számos előnnyel rendelkezik, mint például a nagy megbízhatóság, a stabil kimeneti teljesítmény, a nagy teljesítmény, a nagy hatékonyság, a hosszú élettartam és a nagy kompatibilitás, amelyeket széles körben használnak a piacon, gyors tengelyes kollimáció kollimáció nélkül.
Népszerű tags: 10w 980nm megvilágítás cos dióda lézerchip beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










