Leírás
Három hullám vízszintes lézerdióda tömb
Funkció
- QCW működés
- 200W QCW dióda sávonként
- Szabványos hullámhossz 802nm, 806nm, 812nm
- Űrminősítésű technológia (vákuum, besugárzás)
- Alacsony hőellenállású összeszerelési csomag
- Mechanikailag robusztus, ütés- és rezgésálló
Alkalmazás
- Abláció
- Metszés
- Felületkezelés
- Szivattyúzás

A Horizontai diódatömb előnyei
- A csomagolást és a hűtőbordákat-optimalizálták az általános hőellenállás csökkentése érdekében.
- Az AuSn keményforrasz segítségével a kötegeket kompakt és robusztus csomagolásba szerelik össze.
- Ez lehetővé teszi a hőcserélőhöz való egyszerű csatlakoztatást a kiváló hőszabályozás eléréséhez.
- Ezeket a kötegeket környezeti tesztek (élettartam-tesztek, vákuumállóság, besugárzás, sokk stb.) révén jóváhagyták űrben és védelmi alkalmazásokban.

Specifikáció:
Cikkszám: CC808HA1600
Cikk neve: 1600 W 808 nm vezető hűtésű vízszintes tömb dióda lézer
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 1600W |
| Bar száma | 8 |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| FWHM | 12/38Deg |
| Impulzus szélesség | <2000us |
| Frekvencia | 100 Hz |
| Üzemi ciklus | <2% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | <200A |
| Küszöb aktuális Lth | 25A |
| Üzemi feszültség Vop | 16V |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Három hullámos vízszintes rajz:

Három hullámú vízszintes lézerdiódasor:
Alkalmazások széles skálája: Ezek a lézerdióda-tömbök ideálisak különféle alkalmazásokhoz, beleértve a világítást, a tudományos kutatást, a detektálást, valamint szilárdtestlézerek pumpás forrásaként{0}}. Nagy teljesítményük és robusztusságuk miatt különösen alkalmasak ipari távolságmérőkre.
Népszerű tags: Three Waves 1600W vízszintes lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










