2000W 808nm vezető hűtésű dióda lézer QCW
Jellemzők:
- Nagy lézerteljesítmény
- Kiváló minőség
- Nagy pontosságú
- Különböző teljesítményrudak (100W/200W/300W) a választáshoz
- Magas hatásfok
- Hosszú élettartam, nagy megbízhatóság
- Kiváló gerenda jellemzők
szabványosított gyártás
- Orvosi és Kozmetika
- Szőrtelenítés
- Szilárdtestlézerek szivattyúzása-
- Tudományos kutatás
- Katonai Projekt
- Tudományos kutatások
- Lézeres képalkotás
- Szivattyúzás

QCW 2000W 808nm vízszintes stack dióda lézer
Új termék 2000 W 808 nm QCW vezetőhűtéses vízszintes stack dióda lézer Dilas chipekkel
A termék maximális névleges értékén kívüli használata a készülék meghibásodását vagy biztonsági kockázatot okozhat. A készülékhez használt tápegységeket úgy kell használni, hogy a maximális optikai csúcsteljesítményt ne léphessék túl. A Hőradiátoron található Készülékhez megfelelő hűtőborda szükséges, megfelelő hőleadást és hővezetést kell biztosítani a hűtőborda felé.

Specifikáció
Cikkszám: CC808HA2000
Elem neve: 808 nm-es 2000 W-os vezetőképességű hűtött vízszintes tömb dióda lézer
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény | 2000W |
| Barok száma | 10 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengelyeltérés (FWHM) | 12Deg |
| Impulzus szélesség | <200us |
| Frekvencia | <100Hz |
| Üzemi ciklus | <2% |
| Elektromos | |
| Műveletg Aktuális lop | 200A |
| Küszöb aktuális Lth | 25A |
| Üzemi feszültség Vop | 20V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Rajz:


Fizetési határidő
T/T vagy Western Union az Ön választása.

Tanúsítványok

Népszerű tags: 2000W 808nm vezető hűtésű dióda lézer QCW beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










