Leírás
Vízszintes stack dióda lézer DPSS lézer modulhoz
A hűtőborda szerkezete kiváló hőleadó képességgel rendelkezik, így akár több tíz 20 W-os vagy 40 W-os lézerdióda rudat is tudunk sorba kötni egyetlen lineáris hűtőbordára.
Ezeket a lineáris tömböket tisztított nitrogén környezetben magasan képzett mérnökök és reflow forrasztógépek szerelik fel.

Műszaki adatok
Cikkszám: WC808HA160
| Optikai jellemzők | |
| Középső hullámhossz λ | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 40W |
| Barok száma | 4 |
| Polarizációs mód | TE |
| Spektrális szélesség FWHM | 4-nél kisebb vagy egyenlő |
| Spektrális szélesség FW90%E | 6-nál kisebb vagy egyenlő |
| Gyors tengely divergencia FWHM | 35 fok |
| Lassú tengely divergencia FWHM | 8 fok |
| Impulzus szélesség | <0.3ms |
| Kötelesség kör | <10% |
| Elektromos jellemzők | |
| Üzemi áram Iop | Kisebb vagy egyenlő, mint 48A |
| Küszöbáram Ith | 10A-nél kisebb vagy azzal egyenlő |
| Üzemi feszültség Vop | Kisebb vagy egyenlő, mint 2 V |
| Lejtési hatékonyság | Nagyobb vagy egyenlő, mint 1,05 W/A |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 45%-nál nagyobb vagy egyenlő |
| Termikus paraméterek | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0~55 fok |
Rajz:

Népszerű tags: vízszintes stack dióda lézer dpss lézermodul beszállítók, gyártók számára Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










