Leírás
200W 808nm 5 bar dióda lézertömb
A hűtőborda szerkezete kiváló hőleadó képességgel rendelkezik, így akár több tíz 20 W-os vagy 40 W-os lézerdióda rudat is tudunk sorba kötni egyetlen lineáris hűtőbordára.
Ezeket a lineáris tömböket tisztított nitrogén környezetben magasan képzett mérnökök és reflow forrasztógépek szerelik fel.

Adatlap
Cikkszám: WC808HA200
| Optikai | |
| Középső hullámhossz λ | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 40W |
| Barok száma | 5 |
| Polarizációs mód | TM |
| Gyors tengely divergencia FWHM | 38 fok |
| Lassú tengely divergencia FWHM | 12 fok |
| Munkamód | CW |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~45A |
| Küszöbáram Ith | ~9A |
| Üzemi feszültség Vop | ~10V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25-28 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -40~+70 fok |
| Hűtőfolyadék | Szűrt Víz |
| Víz áramlási sebessége | 4 LPM |
| Bemeneti víznyomás | 0.4 MPa |
Rajz:
![O]2VE)LI@4K(`X81K@16XV2](/Content/uploads/202098745/202002171504592358633.png)
Népszerű tags: 200w 808nm 5 bar dióda lézertömb beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










