Leírás
400 W-os 808 nm-es lézerdióda rúd
A PulseLife G-stackek megbízhatósági mércét állítanak fel a függőleges vezetési hűtésű QCW-diódaveremeknél.
2-16 bar-os félvezető lézerkötegek kvázi-CW működéshez
Brandnew's proprietary PulseLife hard solder technology enables output powers of >100W/bar QCW and high operating temperatures, with reliability >109 lövés. A szabványos csomagok akár 16 dióda lézerrudat is tartalmazhatnak egyetlen kötegben.
Vezetéshűtéses QCW tömbök szivattyúzáshoz, megvilágításhoz és közvetlen diódákhoz.

Adatlap:
Cikkszám: CC808HA400
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 400W |
| Munkamód | QCW |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 50 fok |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 10 Deg |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Frekvencia | 1-5hz |
| Impulzus szélesség | 5-6 ms |
| Üzemi ciklus | <2% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 400A |
| Küszöbáram Ith | 60A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | -45-+60 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -55-+85 fok |
Csomag rajz:

Népszerű tags: 400w 808nm lézerdióda rúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










