Trio Diode Laser Stack

Jellemzők:
3 különböző hullámhossz kombinálva (755nm+808nm+1064nm)
755 nm: A legjobb hatás az apró vékony hajra, a 755 nm-es lézer lehetővé teszi a melanin kromopórusának még jobb energiaelnyelését.
808 nm: A 808 nm-es lézer nagy átlagos teljesítmény mellett mély behatolást biztosít a szőrtüszőbe, magas ismétlési gyakorisággal a gyors kezelés érdekében.
1064 nm: Sötétebb bőr esetén a legjobb megoldás. 1064nm lézer, amely lehetővé teszi a melanin kromofor mérsékelt energiaelnyelését.
10 Bar, 60 W baronként, összesen 600 W.
Szabványos méret, speciális kialakítás a legtöbb kínai szőrtelenítő gép javításához és cseréjéhez.
További információért forduljon hozzám bizalommal! (E-mail: info@brandnew-china.com)


Adatlap
Cikkszám: WC781VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755 nm, 808 nm, 1064 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 50W/60W |
| Barok száma | 10 |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A/60A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Csomag rajz

GYIK
Van valami MOQ limited?
Alacsony MOQ, 1 db mintaellenőrzésre kapható
Tudna OEM-et (lézereket tervezni és gyártani az ügyfelek számára)?
Igen, van professzionális K+F csapatunk, beleértve a szoftvert, a hardvert, az elektronikát és a tervezők 3D osztályát, és elegendő képességgel rendelkezünk a lézerek teljes körű gyártásához az ügyfél igényei szerint.
Népszerű tags: triódióda lézerverem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










