760 808 1064 10 sávos dióda lézer modul
Előnyök:
Három hullámhossz 760 808 1064, kombinált jobb kezelési eredmény minden bőrtípusra.
Fejlett Ausn forrasztási technológia
Baronként akár 60 W QCW módban
10 bar, teljes mértékben elérheti a 600 W-ot
Az üzemi áram 50A.
Az üzemi feszültség 18V.
Makró csatorna, vízhűtéses
Gyors tengelyes kollimáció elérhető
Az 50%-os hatékonyság piacvezető teljesítményt biztosít
A legtöbb kínai dióda lézeres szőrtelenítő géphez használják, például ADSS, Honkon, Syntech


Adatlap
Cikkszám: WC781VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 760/808/1064nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 50W/60W |
| Barok száma | 10 |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A/60A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
| Mások | |
| Hűtőfolyadék | Desztillált víz |
| Áramlási sebesség/sáv | 4-6 l/perc |
| Max bemeneti nyomás | 350-500 kPa |
| Vízhőmérséklet (nincs páralecsapódás) | 23~27℃ |
| Szűrt vízrészecskék | & lt;20 μm |
Csomag rajz

Népszerű tags: 760 808 1064 dióda lézer 10 bar modul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










