Lézerdióda Stack Nlight-hoz

Termékleírás
Ez a 808 nm-es lézerdióda köteg a lézeres szőrtelenítő gép cseréjére szolgál.
Ha a fogantyújának egyes rudai nem működnek jól, de nem akar nagy költséget fizetni egy új markolatpisztolyért.
Ebben az esetben elküldheti nekünk a sérült lézerköteget vagy kézidarabot javításra, vagy vásárolhat tőlünk egy újat a régi és elromlott cseréjére, ha rendelkezik professzionális mérnökkel és jó munkakörnyezetekkel.
Ez a fajta verem is ilyen kialakítású, mint 3 bar, 4 bar, 5 bar, 6 bar és 7 bar, bármelyiket kiválaszthatja igényei szerint.
A lézeres szőrtelenítés képes pontosan megcélozni a szőrtüszőket anélkül, hogy a környező egészséges bőrszövetet érintené. Ez biztonságosabbá teszi a szőrtelenítési folyamatot, valamint csökkenti a bőrirritáció és az allergia kockázatát.
Adatlap
Cikkszám: WC808VS700
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 700W |
| Spektrális szélesség FWHM | 5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.0W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 100A vagy annál kisebb |
| Küszöbáram | 15A vagy annál kisebb |
| Üzemi feszültség | Kisebb vagy egyenlő, mint 9 V |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 25 fok |
| Tárolási hőm. | -40-80 fok |
Népszerű tags: lézerdióda köteg nlight beszállítók, gyártók számára Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










