Leírás
Több dióda lézerkészlet Alma Soprano Titanium Quattro HP-hoz
Az Alma Soprano Titanium Quattro applikátorral rendelkezik
A Soprano Titanium a Quattro 3D egyedülálló és hatékony új applikátorral rendelkezik, különösen nagy, 4 cm²-es foltmérettel, a gyorsabb kezelések és a jobb betegélmény érdekében.
Három egyidejű hullámhossz egy applikátorban
Tudjon meg többet a customlzatlonról>>

vadonatúj Tech Eladó Dióda lézerverem Csere vagy karbantartás céljából

Jellemzők:
1. 755nm, 808 nm, 1064 nm több hullámhossz egy kötegben
2. minden rúd 100 W, összesen 1200 W
3. stabil minőség és hosszú élettartam
4. gyors átfutási idő
5. A HP cseréjéhez vagy karbantartásához
Cikkszám: WC808T1500
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 12 |
| Munkamód | QCW |
| Impulzus szélesség | 40 ms |
| Emitter mérete | 10x13,2 mm |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 100A |
| Küszöbáram Ith | 25A |
| Üzemi feszültség Vop | 24V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -40-80 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3nm/fok |
Csomag rajz

Népszerű tags: Több dióda lézer köteg alma soprano titanium quattro applikátorhoz szállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










