Nagy teljesítményű hármas hullámhosszú dióda lézerverem
Teljes kimeneti teljesítmény 960 W (755 nm: 3 bar, 60 W baronként, 180 W; 808 nm: 10 bar, 60 W baronként, 600 W; 1064 nm: 3 bar, 60 W baronként, 180 W)
Minőségi garancia: 18 hónap
Lövésszám: 20 millió
![]() | ![]() |
Műszaki adatok:
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755nm/808nm/1064nm |
| Kimeneti teljesítmény | 60W/bar |
| Barok száma | 16 |
| Munkamód | QCW |
| Lejtési hatékonyság | ≥1.0W/A |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 60A |
| Küszöbáram Ith | 13A |
| Üzemi feszültség Vop | 27V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
| Mások | |
| Hűtőfolyadék | Szűrt víz |
| Áramlási sebesség/sáv | 4,0 l/perc |
| Max bemeneti nyomás | 0,4-0,5 MPa |
| Vízhőmérséklet | 23~27℃ |
| Szűrt vízrészecskék | 20μm |
Miért válassz minket:
További részletekért forduljon hozzánk (info@brandnew-china.com)
Rendelési eljárás:
1. További részletekért lépjen kapcsolatba velünk e-mailben
2. PI-t küldünk Önnek fizetésre, a fizetési határidő T/T vagy Western Union
3. Miután a fizetés megtörtént, megszervezzük a gyártást
4. A szállítási idő 1-4 hét a különböző rendelési mennyiségtől és kéréstől függően.
5. Szállítás után elküldjük Önnek a DHL UPS FedEx TNT nyomkövetési sz.
Népszerű tags: nagy teljesítményű három hullámhosszú dióda lézerverem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott












