Leírás
BNT800 808nm 800W dióda lézer verem
Vízhűtéses függőleges stacks VS sorozat (QCW)
◆AuSn kemény forrasztási szerelési technológia, Nagyobb megbízhatóság
◆Standard konfigurációs és ügyféltervezési csomag
◆Optimizált OE konverziós hatékonyság

Adatlap
Cikkszám: WC808VS800
| optikai | |
| Középső hullámhossz | 808nm |
| Hullámhossz tűrés | ±10nm |
| Kimeneti teljesítmény sávonként | 50W/bar |
| Sávok száma | 16 |
| Impulzus szélessége | ≤400ms |
| Szolgálati ciklus | ≤40% |
| elektromos | |
| Működési áram Iop | ~ 45A |
| Küszöbáram I. | ~ 10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~28V |
| Energiaátalakítási hatékonyság | ~50% |
| termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30°C |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55°C |
rajz
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Népszerű tags: bnt800 808nm 800w dióda lézer verem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










