CW szereletlen lézerrúd

Termékleírás
A CW Unmounted Laser Bar egy félvezető lézer, melynek működési elve a félvezető anyagok elektronátmenetén és fényerősítő hatásán alapul. Amikor az áram áthalad a félvezető anyagon, az elektronok az alacsony energiaszintről a magas energiaszintre ugranak, majd sugárzási rekombinációval energiát bocsátanak ki és fotonokat bocsátanak ki. Ezek a fotonok folyamatosan erősödnek a rezonáns üregben, és végül lézerkimenetet képeznek.
A lézerrudat kétoldalas-arany-ón forrasztási technológiával csomagolják. A csomag szerkezete tartalmaz egy WCu hűtőbordát, Au80Sn20 forraszt, egy félvezető lézerrudat és egy másik réteg Au80Sn20 forrasztóanyagot. A csomagolási folyamat során a lézerrudat egy csőkemencében szinterelik nitrogénvédelem alatt, és a hőmérsékletet 680{10}}720 fokra szabályozzák, hogy megakadályozzák az alkatrészek magas hőmérsékleten történő oxidációját. Az arany-ón ötvözet olvadáspontja érzékeny az aranykomponens fajsúlyára. Az aranykomponens megfelelő fajsúlya biztosíthatja a forraszanyag stabilitását és a hegesztési minőséget.
Specifikáció:
Cikkszám: LC940SE12
| Optikai | Typ |
| Központi hullámhossz | 940 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 12W |
| Munkamód | CW |
| Teljesítmény moduláció | 100% |
| Spektrális sávszélesség (FWHM) | 4 nm |
| Kibocsátó szélessége | 95μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Üreg hossza | 4000μm |
| Az üreg vastagsága | 125μm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 29Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 9Deg |
| Lejtési hatékonyság | 1W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 13A |
| Küszöbáram Ith | 0.7A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.7V |
| Konverziós hatékonyság | 58% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,34 nm/fok |
LIV görbe

Népszerű tags: cw szereletlen lézerrúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










