A China Enterprise Power 100%-os-tulajdonú leányvállalataként a Zhongqi Gaocheng arra összpontosít, hogy digitális márkafrissítési szolgáltatásokat nyújtson a világ 500 legjobbja, Kína 500 legjobbja és iparági vezetői számára, beleértve a csúcsminőségű-webhelyek építését, a márkarendszer frissítését, a vállalati reklámvideókat, a keresőoptimalizálási programokat és a nyilvános vélemény optimalizálását5 fejlődését.
20 éves ipari mélyművelésével a Zhongqi Gaocheng mindig is elkötelezett volt a "vállalkozások, felhasználók és termékek" közötti online "kapcsolati" üzleti kapcsolat kialakítása vagy optimalizálása mellett a digitális marketing segítségével.

01
Kettős{0}}hullámhosszú technológia
Integrálja a 808 nm-es és 940 nm-es hullámhosszokat, optimalizálja a teljesítményt és sokoldalú alkalmazási lehetőségeket biztosít.
2
Nagy teljesítményű kimenet
Erőteljes 2000 W-os teljesítményt ér el 10 lézersávon keresztül, jelentős teljesítményt biztosítva az igényes feladatokhoz.
03
Pontosság és hatékonyság
Kettős{0}}hullámhosszú működése, nagy teljesítménye és hatékony hűtőrendszere ideálissá teszi számos alkalmazáshoz, ahol a precizitás és a hatékonyság a legfontosabb.
04
Egyedi szolgáltatás
Profi kommunikáció, 18 hónap garancia.
Cikkszám:WC89VS2000
| Optikai | |
| Középső hullámhossz 1 | 808 nm |
| Középső hullámhossz 2 | 940 nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény | 2000W |
| Bar száma | 10 |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Impulzus szélesség | 80 ms |
| Üzemi ciklus | 10% |
| FWHM | 38/12Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 200A |
| Küszöb aktuális Lth | 40A |
| Üzemi feszültség Vop | 30V |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Hűtőfolyadék |
Desztillált víz |
| Áramlási sebesség/bar | 4-6L/perc |
| Max bemeneti nyomás | 350-500 kPa |
| Szűrt vízrészecskék | <20um |
| Vízhőmérséklet (nincs páralecsapódás) | 23-27 fok |
Rajz:

Nagy-hatékony szőrtelenítés kettős hullámhosszú erővel:
Dual Waves 808 nm + 940 nm dióda lézer köteg, professzionális szőrtelenítő rendszerekhez tervezve. A tökéletes szinergiával808 nm-az aranystandard minden bőrtípusra-és940 nma mélyebb bőrbehatolás érdekében ez a lézer biztosítjagyorsabb eredményeket, magasabb kényelem, éshosszantartó-eredmény.
💡 Főbb előnyök:
- A kettős{0}}hullámhosszú technológia többféle hajmélységet céloz meg
- Kivételes élettartam:20 millió lövés
- Ideális nagy{0}}igényű klinikákhoz és hosszú távú{1}}használathoz
- Stabil teljesítmény, alacsony karbantartási igény
- Frissítse lézerrendszerét egy olyan köteggel, amelyet teljesítményre, pontosságra és tartósságra terveztek.
📩 Árakért és műszaki adatokért keressen minket most.
Népszerű tags: Dual Waves 808nm 940nm Diode Laser Stack beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott













