Leírás
Diode Laser Stack a MedicaLaserhez
Termékleírás
Diode Laser Stack For MedicaLaser elősegítheti a hatékony hőelvezetést, mivel az egyes diódák által termelt hő elvezethető a verem szerkezetén keresztül. Ez elengedhetetlen a stabil teljesítmény és megbízhatóság fenntartásához
Jellemzők:
100 W kimeneti teljesítmény baronként
A keret mérete testreszabható
Kiváló gerenda jellemzők
Bevonattechnológia nagy megbízhatósággal és stabilitással
A MedicaLaser szőrtelenítő kézidarab javítása és cseréje

![product-1-1 6V`K3%D1O]5OMMP8_9~}AYF](/Content/uploads/202098745/2020113013121256dbfdf0db2346e195583086d9718bf4.jpg)

Specifikáció
Cikkszám: WC808VS500
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 5 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~100A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~12V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Rajz
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Népszerű tags: dióda lézerverem medicalaser beszállítóknak, kínai gyártóknak, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










