Leírás
800 W 808 nm-es mikrocsatornás dióda lézerverem
Termékleírás
A 800 W-os 808 nm-es dióda lézerstack mikrocsatornás hűtésű lézerdiódák. A réz alapú mikrocsatornás hűtők már régóta bebizonyították, hogy rendkívül hatékony eszközök a nagy teljesítményű dióda lézerek hűtésére.
Jellemzők
Mikro-csatorna tervezés; Magas csúcsteljesítmény
Magas munkaciklus
Korrózióvédelem
Kemény-forrasztásos csomagolási technológia
Alkalmazás
1.Orvosi
2.Esztétikai
3. Bőrápolás
4.Tetoválás eltávolítás
5.Szőrtelenítés


Adatlap
Cikkszám: WC808VS800
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 8 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 100A |
| Küszöbáram Ith | 20A |
| Üzemi feszültség Vop | 16V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -40-80 fok |
Népszerű tags: 800w 808nm mikrocsatornás dióda lézerverem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










