Epilátor lézeres szőrtelenítő verem
Jellemzők:
1. A rudak az American Coherent csúcsmárkától származnak;
2. AuSn keményforrasztás a nagy stabilitás és megbízhatóság érdekében;
3. Makró csatorna hűtési szerkezet, könnyen használható;
4. Négyzetes fényfolt, jó energiakoncentráció;
5. Elülső ablaklap tükröződésmentes fóliával a kisebb energiaveszteség érdekében;
6. Tiszta helyiségekben gyártva, nitrogénnel teljesen lezárva a kiváló környezeti kompatibilitás érdekében.
További információért kérem, vegye fel velem a kapcsolatot szabadon! (Info@brandnew-china.com)


Adatlap
Tételszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Közép hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ± 10 nm |
| Kimeneti teljesítmény báronként | 60W |
| Sávok száma | 10 |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Csomagolás rajza

GYIK:
Van -e MOQ korlátja?
Alacsony MOQ, 1db a minta ellenőrzéséhez
Hogyan kell folytatni a rendelést?
1. További részletekért lépjen kapcsolatba velünk e -mailben
2. PI -t küldünk Önnek fizetésre, a fizetési határidő T/T vagy Western Union
3. Miután a fizetés megtörtént, megszervezzük a termelést
4. A szállítási idő 1-2 hét a különböző rendelési mennyiségektől és kéréstől függ.
5. A szállítás után elküldjük Önnek a DHL UPS FedEx TNT követési számát.
Népszerű tags: epilátor lézeres szőrtelenítő verem szállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártva










