808 nm-es lézerrudak a HuaFei-hez
Gyors részletek:
Szabványos méret a HuaFei kézidarabhoz
Németország lézerrudakat importált, hogy stabilabbá tegye a lézerenergiát
808 nm egy hullámhosszú, 3 hullámhossz kombinált is elérhető
10 Bar, 60W baronként, 600W összesen
Működési elv:
A diódalézer működési folyamata az elektromos energiáról fény- és hőenergiára való átállás. Amikor a makrócsatornában lévő chip működik, a hűtővíz a lézerveremen belül áramlik, és hozza a plusz hőt, és gondoskodik a chip megfelelő működéséről.



Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 10 |
| Bar to Bar Spacing | 2 mm |
| Polarizációs mód | TE |
| Lejtési hatékonyság | ≥1.0W/A |
| Impulzus szélesség | 1-400 ms |
| Üzemi ciklus | 0.1~40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 50A |
| Küszöbáram Ith | 11A |
| Üzemi feszültség Vop | 19V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 48% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Rajz

Népszerű tags: 808nm-es lézerrudak huafei beszállítók, gyártók számára Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










