600 W 12 Bar QCW 808 nm dióda lézeres szőrtelenítéshez
Funkció:
- 12 lézerrúd, báronként 50 W
- Gyors és lassú tengely kollimáció
- Erős csomagolás a hosszan tartó-tartósság érdekében
Alkalmazások:
- Szőrtelenítő gép
- Bőrfiatalítás
- Pigment eltávolítás
- Tetoválás eltávolítás
Itt megjelent egy új lézerverem, a vízhűtéses függőleges halom diódalézer QCW üzemmóddal, 12 lézersávval. 600W teljesítmény alatt általában 6 és 10 bar van, de most már 12 lézerrudat is kínálunk. Függőleges kötegünket pedig általában orvosi és esztétikai alkalmazásokhoz használják, például szőrtelenítő géphez.
Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
Elem neve: 600W QCW 808nm dióda lézerrúd
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 600W |
| Barok száma | 12 |
| Munkamód | QCW |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 50A |
| Üzemi feszültség Vop | 21.6V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
| Mások | |
| Hűtőfolyadék | Desztillált víz |
| Max bemeneti nyomás | 350-500 kPa |
| Vízhőmérséklet | 23-27 fok |
| Szűrt vízrészecskék | <20μm |
Rajz:
Több éves fejlesztés után a BrandNew Laser új technológiai forradalmat indított el. A hagyományos lézeres csomagolástól eltérően a teljes lézert egy héjba csomagoljuk.
Ily módon por- és vízálló lehet, és nagymértékben meghosszabbíthatja a lézer élettartamát, miközben biztosítja a lézerteljesítményt.
- Lézerünk több mint 16 éves tapasztalattal rendelkezik a dióda lézerrácsok telepítésében.
- Egyedülálló aranyozási technológia a nagy megbízhatóság és stabilitás érdekében.
- Testreszabott mechanikus alkatrészméret, kimeneti teljesítmény és hullámhossz áll rendelkezésre.
- Bármilyen más márkájú dióda lézerhez tud felújítási és javítási szolgáltatást nyújtani.
Népszerű tags: 600w qcw 808nm dióda lézerrúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










