600W 808NM dióda lézerrúd
6 bar -os 10 bar -os 12 barok 16 barok opcionális
300W -1600 W kimenet
QCW makrócsatorna munkamód
Ausn keményebb csomag, nagyobb stabilitás
Magasabb energiaátalakítási hatékonyság
Optimalizált vízcsatorna-tervezés és a diódai lézerrudak fejlett csomagolási folyamata, és nagy hatékonyságú anyagot alkalmaz nagy hővezetőképességgel, alacsony tágulási együtthatóval, hőállósággal, korrózióálló és oxidációs ellenállással, hatékonyan javítja a lézerek hőeloszlási képességét, és biztosítja a magasabb lézer kimeneti teljesítményt és megbízhatóságot, és hosszabb élettartamú.}}}}}}}}}}


Adatlap
Tétel Nem .: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808nm |
| Működőképes üzemmód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény sávonként | 60W |
| Rudak száma | 10 |
| Impulzus szélesség | Kevesebb vagy 400 ms |
| Szolgálati ciklus | Kevesebb vagy egyenlő 40% |
| Elektromos | |
| Működési áram | ~50A |
| Küszöbáram | ~10A |
| Üzemi feszültség | ~18V |
| Átalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20 ~ 30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Csomagolás

Népszerű tags: 600W 808 nm dióda lézerbár -beszállítók, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










