75 W-os 878,6 nm-es szálcsatolt dióda lézer
A 878,6 nm-es hullámhossz alkalmazása javítja a lézer hatékonyságát és csökkenti a hőtermelést. Más hullámhosszokhoz képest a 878,6 nm jobb abszorpciós sebességgel és kisebb hőmérséklet-függéssel rendelkezik, ami különösen fontos a nagy-teljesítményű szilárdtest-lézereknél-
Jellemzők:
878,6±0,5 nm hullámhossz
dióda védelem a hosszabb élettartam érdekében
Alacsony-áramú,{1}}hibatűrő architektúra
Industry-leading wall-plug efficiency >50%
Helyszíni-cserélhető, PowerCore módú-stabil üvegszál
Elektromosan szigetelt ház

Adatlap
Cikkszám: FC8786DL75
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 878,6±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 75W |
| Spektrális szélesség FWHM | 0,5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 9W/A |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | 75 mm |
| Fiber mag átmérője | 400 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber Length/Fiber Protective Tube | 2m/Fém kabát |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 10A |
| Üzemi feszültség Vop | 16.5V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 44% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,02nm/ fok |
Rajz
![product-1-1 IP9L3G6WU]EG0[)70KD0N6R](/Content/uploads/201998745/201912301542577749754.png)
GYIK:
Mi a csomag?
Eredeti kartondoboz. Vagy az ügyfelek igényei szerint.
Milyen fizetési feltételek vannak?
T/T vagy Western Union, az Ön választása szerint.
Népszerű tags: 75w 878,6 nm szálas csatolású dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










