65 W-os, 878 nm-es, stabilizált szálas csatolású lézerdióda
Jellemzők:
- 878,6 nm hullámhossz, ±1 nm hullámhossz tolerancia
- Egyenletes intenzitáseloszlás
- Magas telítési kimeneti teljesítmény
Alkalmazások:
- Fiber lézeres szivattyúzás
- Anyagfeldolgozás
- Bio-orvosi műszer

Specifikáció
Cikkszám: FC8786WS65
A cikk neve: 878,6 nm-es 65 W-os Fiber Coupled Dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 878,6 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±1nm |
| Kimeneti teljesítmény | 65W |
| Rost | |
| Fiber Core | 200um |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Fiber NA | 0,22NA |
| Szálhossz | 1m |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Lop | 14A |
| Küszöb aktuális Lth | 2A |
| Üzemi feszültség Vop | 10V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Üzemi hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,02 nm/fok |
Lézer mérete:
A VBG lézerdióda 878 nm-es 65 W-os szálcsatolt dióda lézerszerkezete:

A VBG lézerdióda működése

Megbízható, nagy teljesítményű{0}}lézerforrást keres kivételes hullámhossz-stabilitással? A 878 nm-es 65 W-os szálas-csatolt dióda lézerünk a Volume Bragg Grating (VBG) technológiát integrálja a keskeny vonalszélesség, a minimális hullámhossz-eltolódás és a kiemelkedő spektrális stabilitás - érdekében még megerőltető üzemi körülmények között is.
A 878 nm-es 65 W-os szálcsatolt dióda lézer VBG lézerdióda előnyei:
- Javított spektrális stabilitás
- Költséghatékony{0}}és könnyen megvalósítható
- Kevesebb hűtési igény
- Javított emissziós jellemzők
- Megnövelt szivattyúzási hatékonyság
- Nagy teljesítményű működés képessége
- Nem szükséges a forrást a szálhoz csatlakoztatni
- Konzisztens szivattyúzási hatásfok széles hőmérséklet-tartományban és hajtóáramokban
-
VBG-vel.
-
Ez a szál-csatolt lézerdióda 200 μm-es, 0,22 NA konfigurációt használ, és lenyűgöző, 65 W-os kimeneti teljesítményt biztosít.
-
Sokoldalúsága lehetővé teszi a különféle területeken történő alkalmazást, beleértve a pumpás szálas lézereket, az orvosi kezeléseket, a félvezető lézereket, a szálas lézereket és az anyagfeldolgozást.
-
A fejlett technológia beépítése növeli annak teljesítményét és alkalmazhatóságát több területen.
878,6 nm lehetséges alkalmazási forgatókönyvei PDT-ben:
1. Mélyszöveti behatolás:
Előny: A 878,6 nm a közeli infravörös régióhoz (NIR) tartozik, amely erősebb szöveti penetrációs képességgel rendelkezik, mint a hagyományos PDT hullámhosszak (pl. . 630 nm, 690 nm).
Alkalmas: mély daganatok vagy zsigeri szövetek célzott besugárzására, mint például prosztatarák, hasnyálmirigyrák stb.
Korlátozás: erre a hullámhosszra érzékeny fényérzékenyítővel kell használni (a hagyományos fényérzékenyítők, például a Photofrin, Chlorin e6 abszorpciós csúcsa nem 878 nm-en van).
Népszerű tags: 65W 878nm stabilizált szálas csatolású lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










